Ana sayfa

Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

Ben sohbet şimdi

Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

1
Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : yapabilmek
No. Çalışanları : >100
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

 

Wena Lvhong Simüle Çimen Co, Ltd.yapay çim araştırma ve geliştirme, üretim ve satış ve şirketin marka markası konusunda uzmanlaşmıştır.


Şirketin 100'den fazla çalışanı vardır ve 8000 metrekarelik modern bir üretim üssü, wie çizim üretim hattı, çim üretim hattı ve otomatik kurutma üretim hattına sahiptir.Çin'de kapsamlı suni çim ürünleri, inşaat ve hizmetleri sağlayan profesyonel inşaat ekipleri vardır.


Şirketin üretim üssü Hebei Eyaleti, Wen'an'da bulunmaktadır.Şirketin Ar-Ge ekibi, yüksek kaliteli çimlerin araştırma ve geliştirilmesine adanmıştır.Kuruluşundan bu yana, şirket ilk cdassproduction teknolojisi, bilimsel yönetim ve özenli hizmet konusunda ısrar etti ve yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşlarından geniş güven ve destek kazandı.

Müşterilerimize hizmet etmek, müşteriyi sürekli karşılamak ve aşmak için "ilk önce kalite, müşteri" ilkesine bağlı kalıyoruz.
beklentileri, zamana ayak uydurmak, öncülük etmek ve yenilik yapmak.Yapay çim işlerini geliştirmek için, daha iyi bir yarın yaratmak için hayatın her kesiminden arkadaşlarla içtenlikle işbirliği yapmaya hazırız.

İletişim bilgileri
Green Hong Simulation lawn Co. , Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +86-18833616327

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)