Mesaj gönder
Ana sayfa

Sunny Grass Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Sunny Grass, Çin'deki profesyonel suni çim üreticisidir.25 yıllık geliştirme sürecinde, ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme, satış ve servis için iyi eğitimli ekiplerle üretici grubu olduk.Artık ürünlerimizin kullanıcıları dünya çapında 40'tan fazla ülkede bulunmaktadır.

Sunny Grass, müşterilerimizin seçebileceği farklı ürünler tasarlayabilir.3/4'', 5/8'', 3/8'', 5/16'', 3/16'', 5/ 32'', 1/5” vb.

Sunny Grass 2 ürün yelpazesine sahiptir, biri futbol spor sahalarını ve çok fonksiyonlu spor sahalarını içeren spor serisidir: Futbol, ​​Futbol, ​​Futsal, Tenis, Hokey, Beyzbol, Golf, Koşu Parkuru, Kriket, Oyun Alanı vb.)

Diğeri ise peyzaj ve eğlence ürünleri;Havaalanları, Apartmanlar, İşletmeler (ofis binaları, perakende satış, araba bayileri, restoranlar, benzin istasyonları vb.), Kiliseler, Golf sahaları ve yeşillikler, Oteller ve moteller, Çimler gibi birçok yüzey için kullanılabilirler.parklar ve dinlenme alanları, Evcil hayvan alanları, Kamu binaları ve sokak refüjleri, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Yüzme havuzu alanları, Televizyon ve film stüdyoları, çatı katı, Fuarlar, araba ve banyo paspası... ve daha fazlası!

Ürünler, UV direnci, yanmaz, su geçirgenliği, 8-15 yıl kullanım ömrü için iyi bir yeteneğe sahiptir.Tüm malzemeler çevre dostudur, bakımı kolaydır ve %100 geri dönüştürülebilir.Çim, iyi bir hafıza etkisi performansına sahiptir ve güneş ışığından yansımaz.Doğal çim gibi görünürler, ancak doğal çimden daha iyidirler.

Felsefemiz, her iki tarafın da iş kazanmasıdır ve müşterilerimiz, ortaklarımız ve kendi şirket çalışanlarımızla kazan-kazan elde etmek için çok çalışıyoruz, bu nedenle yüksek kalite, rekabetçi fiyat ve iyi hizmet için bir itibar kazandık.Sunny G artık dünyanın her yerindeki müşterilerimiz için çalışıyor ve ürünlerimizin mutluluğunu yaşıyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1992

1992 yılında Sunny Grass Suni Çim doğdu.

2002

2002'de, eğlence peyzaj çimi yurt içi satışların %20'sini oluşturuyordu.

2004

2004 yılında spor saha çimleri üretimine geçiş yapılmıştır.

2012

2012'de Sunny Grass, ABD'ye ait SIT'i satın aldı.

2015

2015 yılında ilk nesil ağ dolgulu çimler yaratıldı.

2016

2016 yılında ürünler 120 ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

2017

2017 yılında Hammadde Fabrikamız YiXing LiAo Plastics Co., Ltd kuruldu.

2018

2018'de Sunny Grass, 55 ulusal buluş patenti geliştirdi ve başvurusunda bulundu.

2019

2019'da, Sunny Grass başka bir Hammadde Fabrikası YiXing KaiLiLai Plastics Co.,Ltd iniş yaptı.

 

Sunny Grass Co.,Ltd Sunny Grass Co.,Ltd Sunny Grass Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : güneşli çim

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 5 million-8 million

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar