Mesaj gönder
Ana sayfa

Sunny Grass Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Sunny Grass Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
E-posta yoluyla gerçekten duyarlılar ve tüm sorularımı yanıtladılar. Ve suni çim oldukça güzel ve gerçek görünüyor. Hemen alıcılarımla iletişime geçeceğim!

—— ABD'den müşteri

Sunny Grass'tan dördüncü siparişim. Müşterilerimin hepsi memnun. Ve bu mükemmel tedarikçiyi bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yanıt sürelerinin harika olduğunu ve teslimatın hemen yapıldığını söylemeliyim!

—— Canana'dan Müşteri

Sunny Grass'tan Henry sayesinde müşterilerim için doğru renkte çim çimi harika bir fiyata aldım. Tüm sorularıma cevap verdi ve her endişemi çözdü. Bir sonraki büyük sipariş için kesinlikle onunla iletişime geçeceğim!

—— BAE'den Müşteri

2016'dan beri Sunny Grass ile çalışıyoruz ve onlar bizim en iyi ortağımız. Çim ve servis konusunda profesyoneller, bu da işimiz için bize çok yardımcı oluyor. Herhangi biriniz fabrika doğrudan fiyatlarıyla çim satın almak istiyorsanız, size önerebileceğimiz en iyi şey onlar.

—— Meksika'dan müşteri

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Hiç basit plastiğin güzel çimleriniz haline geldiğini merak ettiniz mi?Her şey, renkleri tutan yeşil topaklar, UV stabilizatörleri ve katkı maddeleri ile birleştirilen temel malzeme görevi gören beyaz plastik topaklar ile başlar.

   

  Sunny Grass Co.,Ltd fabrika üretim hattı 0

   

  Çim lif uzunluğunun ölçülmesi ve küçük düzeltme de dahil olmak üzere birden fazla denetim noktasından geçtikten sonra çim, dayanıklılığını doğrulamak için futbol kramponlarını simüle eden bir cihaza taşınır.

  Bu sürekli evrim sayesinde sentetik çim, bugün çoğu peyzaj kurulumu için bildiğimiz yüksek kaliteli malzeme haline geldi.

  Sentetik çimin gerçek yeşil bıçağı, şişeler ve plastik torbalar gibi öğelerde bulunabilen yaygın bir plastik biçimi olan bir polietilen malzemeden oluşur.Polietilen katı bir pelet formunda gelir ve herhangi bir renk tonu ve UV'ye dayanıklı katkı maddeleri ile birlikte ısıtılır.

  Sentetik çimin saz tabakası polipropilen, polietilen veya naylon malzemeden yapılır.Saz tabakası, çime ek bir destek tabakası ve bıçak kurtarma sağlar.

  Ekipman, plastiği birlikte eritiyor ve delikli bir çelik levhadan ekstrüde ediyor.Teller, sentetik çim karışımını katılaştıran bir su teknesine çelik levhadan çıkar.Bir makine, ipleri büyük bir makaradan çeker ve bir sonraki istasyona geçerken onları ayrı tutar.Silindirler, şeritleri gerçek çim kadar ince olana kadar gerer.Makaralar sentetik çim şeritlerini tutar.Bir makara doldurulduktan sonra, birden fazla sentetik iplik oluşturmak için farklı renk şeritleri birlikte dokunur.İplik dev bir makaraya sarılırken kılavuzlardan geçerek gevşemesi engellenir.

   

  Sunny Grass Co.,Ltd fabrika üretim hattı 1

   

  Örgü kumaş, sentetik kaplama ile birleşirken, sentetik iplik bir borudan tafting makinesine gider.Bir tafting makinesi dev bir dikiş makinesi gibidir ve ipliği çarşafın içinden geçirmek için 200'den fazla iğne içerir.Bu makine, çim bıçaklarına ve sazlara daha güvenli bir tutuş sağlar ve bu da çimin ömrünü ve dayanıklılığını artırır.

   

  Sunny Grass Co.,Ltd fabrika üretim hattı 2

   

  Çim tutamlanırken, ipliğin çim bıçağı gibi görünmesini sağlamak için altındaki küçük bıçaklar uçlarını keser.Destek, çimin desteğine uygulanacak yapıştırıcıyı toplayan bir kaplama silindirine taşınır.

   

  Yapıştırıcı hem açık havada hem de kapalı bir ortamda kurutulur.

  Çim kurutmadan çıkarken, sıcak pimler drenaj için çimde delikler açar.

  Sunny Grass Co.,Ltd fabrika üretim hattı 3

   

  Sunny Grass Co., Ltd, araştırma ve geliştirme, suni çim üretimi ve satışında uzmanlaşmıştır.Sunny Grass'ın 300'den fazla çalışanı, 40.000 metrekarelik modern bir üretim üssü, iki çizim üssü, suni çim üretim üssü, tel örgü üretim üssü ve kauçuk ve plastik üretim üssü bulunmaktadır.Çin'de suni çim, lastik palet, tel örgü, aydınlatma sistemi ve şok pedi ile spor sahalarının genel sistem inşaatını sağlayan ondan fazla profesyonel inşaat ekibi bulunmaktadır.Suni çim hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

   

  Sunny Grass Co.,Ltd fabrika üretim hattı 4

 • OEM / ODM

  OEM ve ODM'yi kabul ediyoruz.

   

  Mevcut suni çimi özelleştirin.

   

  Sentetik çim hav yüksekliği, dtex, yoğunluk, renk, destek ve İplik şekli, hepsi müşterilerin ihtiyacına göre yapılabilir. Sadece bize küçük bir numune gönderin veya ihtiyacınızı net bir şekilde bize bildirin!

 • Ar-Ge

  Şuna inanıyoruz: Araştırma ve geliştirme, bir kuruluşun yenilik yapma ve ürün değerini ve pazar rekabet gücünü geliştirme yeteneğini ölçmek için önemli bir endekstir.

   

  Pazar talebindeki değişikliklere çok dikkat edin.Ve müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin değerli olmasını sağlıyoruz.Aynı zamanda, sonunda müşterilerin takdirini ve güvenini kazanmak için ürün ve hizmetlerimizin yüksek kaliteli, yüksek güvenilirlikli ve uygun fiyatlı olmasını da sağlamalıyız.

İletişim bilgileri
Sunny Grass Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Henry

Tel: 008613771370765

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)